Kontaktpersoner på MaintMaster

MaintMasters säljteam

Henrik Hagdorn

+46 31 712 66 24

henrik.hagdorn@maintmaster.com

Johan Peterson

+46 31 712 66 22

johan.peterson@maintmaster.com

Mats Bjarnemar

+46 31 712 66 21

mats.bjarnemar@maintmaster.com

Tomas Eriksson

+46 16 516 700

tomas.eriksson@maintmaster.com

MaintMasters projektledare

Staffan Bergström

+46 13 377 909

staffan.bergstrom@maintmaster.com

Björn Lindberg

+46 13 377 913

bjorn.lindberg@maintmaster.com

Mikael Törnqvist

+46 31 712 66 23

mikael.tornqvist@maintmaster.com

Mikael Andersson

+46 13 377 919

mikael.andersson@maintmaster.com

CEO & FOUNDER

 

 

 

Peter Barkland

peter.barkland@maintmaster.com


Saknar du någon person? Kontakta MaintMasters support så hjälper de dig!

Testa MaintMaster!

Testa Maintmaster och få en personlig demonstration av en av våra underhållsexperter!

Testa MaintMaster Boka en personlig demo